ÖZAYTAÇ TEKSTİL

KURUCUMUZ

Özaytaç Tekstil olarak; web sitemizdeki paylaştığımız pantolon ve gömlek modellerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmanın gururunu yaşıyoruz. 

Yeni yılın, yeni tasarım ve modellerini kaliteli üstün teknolojiyle ile üreterek sizlere sunacağımız bu ürünlerin bizleri daha iyi yerlere taşıyacağını ve başarımıza başarı katacağına yürekten inanıyoruz. 

Özaytaç Tekstil; Güneydoğunun Parlayan Yıldızı sloganıyla yola çıkarak yeni modeller üretmeye ve siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Sektörümüzün öncüsü olarak hem sektörümüze hem şehrimize hem ülkemize siz değerli müşterilerimiz sayesinde katkı sağlayacağımıza yürekten inanıyoruz. 

Özaytaç Tekstil; bu duygu ve düşünceler ile ülkemiz ve dünya için, size ve sevdiklerinize barış, huzur, sağlık dolu mutlu bir yıl olmasını diliyoruz. 

Yönetim Kurulu Başkanı HAYRİ AYTAÇ

HAKKIMIZDA

Özaytaç Konfeksiyon Tekstil San.Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında Hayri AYTAÇ tarafından Gaziantep’de kurulmuştur. 

Firmamız kurulduğu 1986 yılında 150 m2 üretim alanına sahip küçük bir imalathane ile 0 - 16 yaş arası çocuk kot, keten ve kadife pantolon imalatı yapmaya başlamış olup, daha sonra teknolojik gelişmelere de ayak uydurarak 1995 yılında 750 M2’lik üretim alanına çıkmıştır. 

Firmamız yeniliklerle ve sürekli değişim sloganı ile global gelişmelere paralel olarak 2003 yılında 1500 M2’lik üretim tesisini kurmuş, bünyesinde Ar-ge, Tasarım, Planlama, Kalite kontrol, Numune üretimi, Satınalma, Pazarlama, Muhasebe ve İnsan kaynakları departmanları bulunmaktadır.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden firmamız yatırımlarına hız vererek şu anki toplam 7.500 M2 kapalı alanda günlük 15.000 adet üretim kapasitesi ve 500 M2 karelik showroom ile fabrikasyon sisteme geçmiş, müşterilerimizin taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Sektöründeki idol bir marka haline gelmiş firmamız Türkiye’nin 81 iline dağıtım ağını kurmuş bayilik sistemi ile çalışmaktadır.

Firmamız kurulduğu yıldan bu yana Güneydoğu bölgesinde ilklere imza atmıştır. MİSYONUMUZ

ÖZAYTAÇ Tekstil olarak;  modern üretim teknolojisi ile güvenilir, yenilikçi ,çocuk genc ve bayan pantalon üretimi yapmak…VİZYONUMUZ
2023 yılında bölgemizde farklı iş kollarında yer alan grup şirket olmak...DEĞERLERİMİZ

Biz

Mükemmeli hedefleyen

İşinde uzman

Müşterilerini mutlu eden

Kendiyle rekabet eden

İnsanlara değer veren

Düzenli ve disiplinli çalışan

Verdiği sözü tutan 

Bir aileyiz...